дивись.info

Подавати заявки на звання Почесного Амбасадора Львова можна до 7 серпня включно

Подавати заявки на звання Почесного Амбасадора Львова можна до 7 серпня включно

Львів активно розвиває конференц-індустрію і має хороші можливості стати одним з лідерів в організації та проведенні наукових і ділових конференцій, форумів, виставок та симпозіумів не лише в Україні, а й у Східній Європі. У зв’язку з періодом літніх відпусток та проханням заявників про відтермінування подачі заявок, ЛКП «Агенція з підготовки подій» продовжує термін подання заявок на звання Почесного Амбасадора Львова до 7 серпня включно.

Тож усі, хто відповідає високим критеріям кандидата, ще встигають подати свої кандидатури на це почесне звання.

Нагадаємо, урочисте відзначення Почесних Амбасадорів Львова відбудеться у листопаді.

Довідка

Рішенням сесії Львівської міської ради від 23.04.2015 №4604 було затверджено Програму «Почесні амбасадори Львова». Метою Програми є виведення міста Львова на світовий ринок ділового туризму із залученням допомоги впливових українців із почесним званням «Почесний амбасадор Львова». Це люди, які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції Львова як достойного місця для проведення конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів, в тому числі наукових.

Завантажити положення про програму «Почесні амбасадори Львова» (Перейдіть на ‘Share’, далі ‘Download’)

Завантажити анкету для зголошення кандидата на звання «Почесний амбасадор Львова» (Перейдіть на ‘Share’, далі ‘Download’).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.