дивись.info

Львівська міськрада готова сприяти діяльності внутрішньо переміщених осіб

Львівська міськрада готова сприяти діяльності внутрішньо переміщених осіб

28 липня, в рамках проекту для переселенців «Новий відлік», відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб, представників фонду «Відродження» з в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторією Довжик. Темою зустрічі була стратегія розвитку бізнес-середовища Львова у розрізі можливостей внутрішньо переміщених осіб.

«Для того, щоб провадити бізнес у Львові, потрібно добре розуміти місцевий контекст, громаду, яка тут мешкає, її цінності та напрям, в якому ми будемо разом рухатися. Тому участь та підтримка місцевої влади дуже важлива, вона може дати відповіді щодо стратегії м. Львова. Нам важливо, щоб кожен проект був успішним, для цього будемо підбирати необхідні інструменти», – наголосила керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

Стратегія розвитку Львова 2012-2025 – це об’єднання найкращих ідей і методик, адаптованих відповідно до сучасних умов, з використанням найбільш успішних європейських моделей.

«Економіка Львова є достатньо диверсифікованою. І це добре. Це наша сила. Ми гнучкі до змін. Адже у кожній сфері бізнесу у нас є підприємства», – зазначила в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик.

Стратегія Львова на 2025 рік передбачає три основні пріоритети:

  1. Якість життя у місті: «Місто, в якому комфортно жити, навчатися, працювати та гостювати»;
  2. Якість ведення бізнесу: «Розвинута конкурентоздатна та інноваційна економіка»;
  3. Захист і підтримка національних, культурних та освітніх традицій: «Твердиня національних цінностей. Місто традицій, знань, культури, туризму та спорту».

Серед можливостей, які пропонує місто – галузеві кластери для підприємців, з метою обговорення питань та пропозицій щодо розвитку бізнесу. Досвід показує, що саме робота у галузевих групах приносить найбільшу ефективність.

«Місто відкрите для активних діючих та майбутніх підприємців. Кожен може звернутись у Центр надання адміністративних послуг, отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції міської ради, зареєструвати звернення, подати документи, записатися на прийом до посадовця. Також у Львові діє програма сприяння розвитку підприємництва. Усі охочі займатись бізнесом можуть пройти безкоштовне навчання та отримати базові знання щодо започаткування власної справи», – додала Вікторія Довжик, розповідаючи про можливості, які пропонує місто.

За словами Вікторії Довжик, влада міста не стоїть осторонь допомоги внутрішньо переміщеним особам, адже бачить у них потенціал та користь для розвитку економіки міста.

Довідкові дані: http://city-adm.lviv.ua/ – сайт Львівської міської ради, http://www.investinlviv.com – інвестиційний портал Львова, http://mayno.lviv.ua/ – комунальне майно Львова.

Нагадаємо, «Новий відлік» – програма ГО «Клуб Ділових Людей», за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», яка має на меті підтримку малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.