дивись.info

На Львівщині впорядкують діяльність екскурсоводів

На Львівщині впорядкують діяльність екскурсоводів

Екскурсоводам, гідам і туристичним перекладачам, які працюють на території Львівської області запропонують пройти сертифікацію. Про це повідомив директор Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації Лев Захарчишин.

Усі бажаючі отримають перелік ліцензованих установ, які проводитимуть навчальні курси і видаватимуть сертифікати, що  засвідчуватимуть кваліфікацію. Сертифікація не буде обов’язковою, проте бажаною. Таку ініціативу планують запровадити для того, щоб уникнути фактів непрофесійних туристичних супроводів в межах області.

“У всіх цивілізованих країнах ця діяльність певним чином регламентується, – зазначив Лев Захарчишин. – Людина, яка бере на себе відповідальність розповідати іншим людям про історію, географію регіону, повинна мати певні знання, ґарантовані відповідним документом. Проте законодавством України на сьогодні не передбачено обов’язкової сертифікації. Відтак ми в області хочемо налагодити контакт з туристичними провідниками і створити єдину базу даних людей, які надають ці послуги”.

До кінця серпня районні адміністрації повинні опрацювати інформацію і скласти перелік людей, які займаються цим видом діяльності. А до середини вересня заплановано провести нараду з туристичними провідниками, щоб обговорити запропоновані нововведення.

“Зрозуміло, що не усі екскурсоводи захочуть отримати сертифікат, – зазначив Лев Захарчишин. – Проте усі, хто виявить таке бажання матимуть певні преференції на ринку праці”.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.