дивись.info

У неділю стартує велопробіг до села Митрополита Андрея

У неділю стартує велопробіг до села Митрополита Андрея

2 серпня 2015 року відбудеться велопробіг, в честь вшанування 150-річчя з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Велопробіг стартує о 9.30 год. на пл. Соборній (поблизу церкви св. Андрія). Довжина маршруту – приблизно 95 км.

Велопробіг організований з ініціативи управління молоді та спорту ЛОДА, спільно з організаціями ЛМГО «Українська молодь – Христові» та «Інститут Суспільних Ініціатив».

В рамках велопробігу передбачаються відвідини с. Прилбичі, де народився Митрополит Андрей і де знаходилось родинне помістя графів Шептицьких.

Окрім того, у с. Страдч, як проміжній точці перепочинку, відбудеться цікава інтерактивна програма. У Страдчі знаходиться унікальний печерний монастир XI-XIII ст., церква Успіня Пресвятої Богородиці 1795 р., могили блаженних о. Корната та Прийми, а також чудотворна ікона Богородиці.

Проект організовується, з метою поширення цінностей здорового способу життя, інформації про життя видатного українця Андрея Шептицького, а також пропагування розвитку регіону. В рамках вищезгаданого велопробігу передбачаються зустрічі з представниками влади, громадського активу області та церкви.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.