Українські паралімпійці – другі у світі з плавання

Нещодавно у місті Глазго, що в Шотландії, завершився чемпіонат світу з плавання серед неповносправних спортсменів, у якому взяли участь понад 600 осіб із 68 країн світу. Національна команда України виступала у складі 43 атлетів, які вибороли 63 медалі. Зокрема, у здобутку українців 21 золота, 27 срібних та 15 бронзових нагороди. Такий результат дозволив нашій збірній посісти ІІ загальнокомандне місце, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба.

У складі національної паралімпійської збірної команди, під керівництвом тренера Олени Сальнікової, проявив себе й львів’янин Мар'ян Квасниця, який виступав серед плавців із порушеннями опорно-рухового апарату. В його доробку дві нагороди світового ґатунку – срібна медаль з плавання на спині на дистанції 100 м та бронзова нагорода з плавання вільним стилем на дистанції 400 м. Своїм успішним виступом на світовій першості львів’янин здобув ліцензію на право брати участь у Паралімпійських іграх, які відбудуться в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Також у змаганнях взяли участь ще двоє представників Львівщини – подружжя Антон та Марина Стабровські зі Львова.