дивись.info

“Правий сектор” не подолає 5% бар’єр, – опитування

“Правий сектор” не подолає 5% бар’єр, – опитування

Прохідний бар’єр на майбутніх місцевих виборах можуть подолати шість політичних партій.

Про це свідчать результати моніторингового опитування, передає УНІАН.

Лідер електоральної підтримки є “Блок Петра Порошенка” – за нього готові проголосувати 23,7% респондентів, на другому місці – ВО “Батьківщина” з 11,9%.

За “Опозиційний блок” проголосували б 11,2%, за “Самопоміч” – 10,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 9,3%, за ВО “Свобода” — 7,4%.

Не долають прохідний бар’єр “Правий сектор”, за якого готові віддати свій голос 4,6% опитаних, “Громадянська позиція” – 3,6%, “Народний фронт” – 3,2%, “Сильна Україна” – 2,4%, “УДАР” – 1,8%, “УКРОП” – 1,4%.

Решта політичних сил мають менше 1% підтримки.

При цьому 13,3% не змогли відповісти, за кого голосуватимуть.

Моніторингове опитування населення України проводилось центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Опитування проводилось з 4 по 14 липня у 24 областях України та в Києві. Не проводилось опитування у Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Загалом опитано 3924 респонденти. Метод отримання інформації – інтерв’ю віч-на-віч за місцем проживання респондента.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.