дивись.info

У Львові урочисто погасили марку, присвячену Митрополиту Шептицькому (фото)

У Львові урочисто погасили марку, присвячену Митрополиту Шептицькому (фото)

Глава Української греко-католицької церкви та очільник Укрпошти урочисто погасили марку, присвячену Андрею Шептицькому, повідомила Дивись Інфо прес-служба Укрпошти

29 липня 2015 року у Львові Укрпошта презентувала та здійснила церемонію спецпогашення поштової марки «Андрей Шептицький. 1865-1944» за участю Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського – предстоятеля Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) та очільника Укрпошти Ігоря Ткачука. Спецпогашення присвячене 150-ій річниці від дня народження видатного релігійного діяча Андрея Шептицького.

В урочистих заходах, що відбувалися у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, взяв участь Президент України Петро Порошенко.

f_0012_4_1

«Укрпошта готувалася до відзначення цієї важливої події. 150 років – визначна дата. Поштова марка, присвячена великому українцеві митрополиту Андрею Шептицькому, назавжди увіковічить цю подію в історії, – відзначив очільник Укрпошти Ігор Ткачук. – Сьогодні ми разом з верховенством греко-католицької церкви вшановуємо гідне життя видатного релігійного діяча. Ми маємо пам’ятати нашу історію і об’єднати усі наші зусилля, аби досягти миру в Україні та бути разом пліч-о-пліч у ці нелегкі хвилини для нашої держави».

Після традиційної поштової процедури введення поштової марки в обіг, її можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій Україні. Дизайн марки «Андрей Шептицький. 1865-1944» належить художнику Сергію Горобцю. Номінал складає 2,40 грн, тираж – 130 000 примірників.

Андрей Шептицький є видатним релігійним діячем ХХ століття, який більш ніж 50 років був головою (митрополитом) Української греко-католицької церкви в Україні. До 150-ти років від дня народження, йому відкрито пам’ятник у Львові.

f_0017_04

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.