дивись.info

На Львівщині зібрано третину посівів ранніх зернових культур

На Львівщині зібрано третину посівів ранніх зернових культур

Станом на понеділок,  3 серпня, на Львівщині обмолочено зернових культур на площі 85,0 тис. га (33,8 %) та озимого ріпаку на площі 38,3 тис. га (72,3 %). Збір озимого ячменю в області майже завершено. Про це повідомила   в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

“Жнива в нашій області тривають вже майже місяць й до збору урожаю приступили в усіх районах, – розповіла Наталія Хмиз. – Загалом зібрано третину посівів ранніх зернових культур.  За останні дні, 1-2 серпня, встановилась суха  погода. За ці два дні зернових культур обмолочено на площі 19,5 тис. га та зібрано озимого ріпаку на площі 3,5 тис. га. Щодо озимого ячменю, то його практично зібрано”.

За інформацією департаменту АПК, середня урожайність озимого ячменю становить 48,4 ц/га (на 3,9 ц/га більше ніж торік).

Показники високої урожайності досягли  хлібороби Золочівського (64,0 ц/га), Буського (59,1 ц/га) та Самбірського (53,9 ц/га)  районів. Ще вищі показники досягнуто в окремих господарствах. ПП “Західний Буг”, де отримано 70,5 ц/га  озимого ячменю на площі 1,6 тис. га, ТзОВ ім. Шашкевича Золочівського району – 70 ц/га озимого ячменю на площі 200 га,  ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” – 69,4 ц/га озимого ячменю на площі 1,6 тис. га.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.