дивись.info

Синютка зустрінеться з родичами загиблих учасників АТО

Синютка зустрінеться з родичами загиблих учасників АТО

За ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки наприкінці серпня відбудеться зустріч з родичами загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні. Про це йшлося під час наради у понеділок, 3 серпня.

Олег Синютка повідомив, що під час зустрічі розглядатимуть питання соціального забезпечення родин учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, безкоштовного проїзду у громадському транспорті, а також нагальні проблеми, які турбують рідних загиблих.

“Родинам загиблих додає болю байдужість чиновників. Слід допомагати у вирішенні будь-яких їхніх проблем, спілкуватися з ними. Кожен службовець на своєму рівні повинен максимально сприяти родинам загиблих, оскільки їхні діти, батьки, сини, брати заплатили найвищу ціну задля того, щоб захистити українську землю”, – сказав керівник Львівщини.

Слід зазначити, що зустріч відбудеться за участі керівників усіх структурних підрозділів ОДА, до компетенції яких належать вирішення даних питань. Зокрема департаменти, які опікуються соціальними, земельними питаннями тощо. Окрім цього, будуть присутніми також представники автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.