У Львові відбудуться громадські слухання щодо доцільності будівництва багатоповерхівок на ділянках, призначених для автостоянок

Сьогодні та завтра, 3 та 4 серпня, у Львові пройдуть громадські обговорення щодо доцільності будівництва багатоповерхових житлових будинків на вул. Трускавецькій, 11-а, вул.Трильовського, 4-а, 4-б та на вул.Замарстинівська – Мазепи. Житло планується збудувати на земельних ділянках, що належать до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, під час попереднього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати, попри зауваження міського голови Андрія Садового, прийняли ухвали, згідно з якими на зазначених ділянках здійснюватиметься будівництво багатоповерхових житлових будинків.

Відтак, міський голова Андрій Садовий доручив провести громадські обговорення, щоб мешканці прилеглих будинків висловили свою позицію стосовно доцільності будівництва.

Зокрема, відповідно до ухвали сесії, депутати дозволили ТзОВ «Аметрин» змінити цільове призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6256 га на вул.Трускавецькій, 11-а та погодили місце розташування земельної ділянки і надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для будівництва житлових будинків та громадських споруд за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

ПП «КП Сихів-2» депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надали земельну ділянку площею 0,2745 га (у тому числі площею 0,0662 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень) на вул.Трильовського, 4-а, 4-б в оренду на 10 років для будівництва та обслуговування житлових будинків та громадських будівель з паркінгом терміном на 10 років, перевівши із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення до земель житлової та громадської забудови.

Також на сесії депутати дозволили ТзОВ «Компанія «Фах» змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,4574 га на вул.Замарстинівській-вул.Мазепи для будівництва багатоповерхового житлового будинку за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Мешканців чекають на громадських обговореннях 3 та 4 серпня за такими адресами:

3 серпня

17:00 год. – вул.Замарстинівська – Мазепи (біля автостоянки)

18:30 год. – вул.Трильовського, 4-а, 4-б

 

4 серпня

18:00 год – вул.Трускавецька – вул.Кульпарківська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: