дивись.info

У серпні стартує всеукраїнський профілактичний рейд “Урок”

У серпні стартує всеукраїнський профілактичний рейд “Урок”

Цьогоріч у Львівській області вже традиційний рейд “Урок” відбуватиметься в три етапи. Перший розпочнеться з другої декади серпня та триватиме до вересня. Він, зокрема, передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

На другому етапі (з 1 до 15 вересня 2015 року) соціальні працівники виявлятимуть дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації.

Третій завершальний етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Як наголосив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, профілактичний захід “Урок” також сприятиме в охопленні навчанням усіх дітей шкільного віку – переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває антитерористична операція.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.