Керівник штабу "Солідарності" вимагає провести вибори на Львівщині чесно та прозоро

Цьогорічні місцеві вибори у Львівській області мають відбутись відкрито, чесно та прозоро. Абсолютно не допустиме застосування брудних виборчих технологій та адмінресурсу – це повинні зрозуміти усі кандидати. На Львівщині не буде жодного "гречкосійства" та "грошесійства".

На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, коментуючи підготовку до проведення місцевих виборів під час наради з розгляду цього питання, інформує прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, що на Львівщині триває підготовка до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Зокрема, відпрацьовані й основні заходи з підготовки до виборів, які затверджені відповідним розпорядженням голови Львівської ОДА.

На сьогодні вже обліковано 12 тисяч виборчих скриньок, закріплено відповідні структурні підрозділи ОДА за районами та містами з метою вирішення проблемних питань виборчих комісій, внесено більш як 1 млн. змін до списків виборців.

Загалом процес обрання кандидатів забезпечуватимуть 2765 територіальних та дільничних виборчих комісій у складі від 10 до 18 осіб у кожній.

Нагадаємо, виборчий процес стартує 5 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: