Львівська залізниця звертає увагу на проблему порушень правил перебування на об’єктах магістралі

За інформацією служби охорони праці Львівської магістралі, 30 липня о 18:32 на станції Тернопіль смертельно травмувався 14-річний юнак. Хлопець знехтував правилами перебування на залізниці, піднявся на дах вагона, що знаходився у парку, та отримав смертельне ураження струмом, повідомили Дивись Інфо у прес-службі Львівської залізниці.

Наразі правоохоронці разом із залізничниками з’ясовують обставини нещасного випадку. Однак варто зауважити, що від початку 2015 року лише на території Львівської залізниці такий інцидент вже четвертий – у трьох випадках постраждали діти до 16 років, у ще одному – вісімнадцятирічний юнак. На превеликий жаль, внаслідок цих інцидентів двоє осіб померли.

Львівська магістраль вкотре наголошує, що напруга у контактній мережі на залізниці подекуди становить 27,500 кВ. І травмуватись можна не лише торкнувшись контактних ліній, але й від електричної дуги, що утворюється між вагонами та лініями електропередач. Надзвичайно небезпечним є захоплення дітей та підлітків фотографуванням на залізничних вагонах та цистернах, на мостах та інших штучних спорудах, перебування на яких суворо заборонено. Тому магістраль ще раз звертається до батьків із проханням слідкувати за своїми дітьми, пояснювати їм небезпеку таких необдуманих вчинків та навчати базових правил поводження на об’єктах залізниці.

Залізничники завжди готові відреагувати на звернення вчителів, дирекції навчальних закладів, відвідати навчальні класи та провести тематичні уроки з охорони безпеки життєдіяльності, розповісти дорослим і дітям про правила безпеки на залізниці. Якщо директори шкіл чи вчителі виявлять бажання запросити залізничників на таку розмову до школярів, просимо звертатися у службу охорони праці Львівської залізниці за телефоном 226-32-16 чи у службу кадрової та соціальної політики магістралі за телефоном 226-48-01. Тут допоможуть скласти графіки та визначитися з тематикою профілактичних бесід.

Довідково. Згідно з правилами безпеки громадян на залізничному транспорті, пішоходам заборонено:

- на електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки;

- наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів;

- підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: