Учасників АТО безкоштовно навчають у Lviv IT School

 

Lviv IT School продовжує надавати учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам зі Сходу можливість пройти безкоштовне навчання.

«У цей важкий час, коли країна потерпає від бойових дій в зоні АТО, а більшість людей зі сходу України були змушені покинути рідні домівки та змінити місце проживання, ми ставимо собі за мету допомогти молодим і талановитим переселенцям та учасникам АТО отримати професію, яка допоможе відшукати роботу у динамічній та перспективній сфері інформаційних технологій», – зазначають у Lviv IT School.

Учасники бойових дій і переселенці, які виявляють бажання навчатись у LITS, проходять співбесіди з працівниками освітньої організації та розпочинають навчання безкоштовно. Троє із них вже завершили навчання на курсах та ще понад 15 – продовжують навчатися на Базовому курсі тестування, Автоматизованому тестуванні, Базовому курсі UI/UX, Розробці під iOS, Penetration&Security testing.

Довідка

LITS (Lviv IT School) – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Детальніше – за посиланням: http://lits.com.ua/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: