дивись.info

На Львівщині стартує веломарафон за мир та євроінтеграцію

На Львівщині стартує веломарафон за мир та євроінтеграцію

У п’ятницю, 7 серпня, на Львівщині розпочинається дитячий веломарафон «Діти за мир та євроінтеграцію України» (Україна-Польща). У рамках проекту, 10 велосипедистів (8 дітей і 2 дорослих) здійснять подорож з українського містечка Соснівка до польського містечка Освенцім і назад, долаючи відстань у 1245 км. У Львові юні марафонці будуть в суботу, 8 серпня. Цього дня о 12.00 год біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться брифінг для ЗМІ, повідомили Дивись Інфо організатори.

За 24 дні веломандрівки діти зустрічатимуться на маршруті зі своїми ровесниками, представниками влади та громадських організацій. В Освенцімі діти відвідають державний музей «Аушвіц – Біркенау» – всесвітньовідомий символ війни. В м. Затор, що поруч, діти відвідають найбільше у Польщі дитяче розважальне містечко – символ миру і щасливого дитинства. Вони також ознайомляться з багатьма іншими об’єктами туристичної інфраструктури Польщі, що траплятимуться на маршруті.

Організатор дитячого веломарафону – Благодійний Фонд «Еко-милосердя» за підтримки Сокальської районної ради. «Мета акції, перш за все, у тому, щоб організувати літній відпочинок та оздоровлення дітей, виховувати в них найкращі людські риси, формувати здоровий спосіб життя, налагоджувати зв’язки з молоддю сусідньої  європейської країни – Польщі, та показати європейські стандарти життя. Також діти хочуть зробити свій внесок в боротьбу за мир, а саме – привернути увагу української та польської громадськості до процесу європейської інтеграції України та необхідності миру для Європи», – зазначає керівник проекту, Президент БФ «Еко-милосердя» Павло Савчук.

Фінішуватимуть вони 30 серпня в м.Белз, де візьмуть участь у Європейських Днях Добросусідства «Белз – Корчмин, Україна – Польща».

Нагадаємо, БФ «Еко-милосердя» неодноразово організовував подібні дитячі велотуристичні заходи. Найбільші з них: 1-ий Транскарпатський дитячий велопробіг «Буг – Уж» (825 км, 16 днів, 16 учасників),  2-ий Транскарпатський дитячий велопробіг «Соснівка – Говерла – Соснівка» (22 дні, 22 учасники, 1200 км), 1-ий Трансєвропейський дитячий веломарафон «Україна – Атлантика» (8 країн Європи, 3500 км, 61 день, 16 учасників). До 20-річчя відновлення незалежності України діти здійснили веломарафон «Хочемо жити в незалежній Україні» – 2272 км, 32 дні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.