дивись.info

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри (фото)

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри (фото)

У рамках проведення Третього Світового Конгресу Бойків (6-9 серпня 2015 року), який супроводжується неповторними сурмами трембіт та мелодіями троїстих музик, 6 серпня в м. Турка Львівської області розпочались шахово-шашкові турніри, пам’яті Степана Попеля – визначного шахіста світу, чемпіона Львова, Парижа, Північної Америки, світського канцлера митрополита Андрея Шептицького, уродженця с. Комарники Турківського району, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба.

Організаторами турнірів є сектор молоді та спорту Турківської райдержадміністрації та федерація шашок Львівської області за спонсорської підтримки фірми «Ніка Захід».

Позмагатися у цих турнірах прибули 65 учасників з 10 областей України.

Зокрема, в турнірі з шахів беруть участь майстер ФІДЕ Юрій Лембак (м. Турка), який має титул «Шаховий король Бойківщини» та четверо кандидатів у майстри спорту.

У шашковому турнірі змагаються міжнародний гросмейстер, віце-чемпіон світу Сергій Бойко з Харкова, який має титул «Шашковий король Бойківщини»; четверо відомих майстрів спорту Євген Івашко з Києва, В’ячеслав Новицький з Миколаєва, Олександр Крупій з Дніпродзержинська, Олександр Ананєв з Миколаєва та семеро кандидатів у майстри спорту.

Учасники зіграють 9 турів за по швейцарською системою.

шашки1 шашки2

Богдан Москаль, м.Турка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.