дивись.info

Священики на Львівщині популяризуватимуть мобілізацію

Священики на Львівщині популяризуватимуть мобілізацію

За виконанням показників шостої хвилі мобілізації Львівщина виглядає не найкраще на фоні інших областей України. Область виконує план приблизно наполовину.

Про це 7 серпня у коментарі журналістам повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Львівщина виконує план мобілізації приблизно наполовину. Ситуація не найкраща. І це дуже прикро», – повідомив голова ЛОДА.

«Я переконаний, що сьогодні можливість оформити контрактну службу у ЗСУ – це вихід з ситуації для тих, проти кого відкрите кримінальне провадження за уникнення від мобілізації та для тих, хто не має роботи і можливості отримувати стабільну заробітну плату. Окрім того, кожна людина повинна переосмислити, що сьогодні на Сході є тисячі жителів Львівщини. Вони з честю та гідністю виконали свій обов’язок. Вони не можуть залишити позиції, а в них вдома родини, діти, і їх потрібно замінити», – зазначив О.Синютка.

Голова ЛОДА повідомив про заходи, які вживаються щодо поліпшення ситуації з мобілізацією до війська.

«Військовий прокурор Західного регіону України поставив різко питання до голів сільських рад. У деяких селах жодна людина не мобілізована на службу у ЗСУ. Окрім того, ми звернемося до священнослужителів. Адже, захист Батьківщини – це є священний обов’язок кожного громадянина України і кожного християнина», – додав О.Синютка.

ЗІК

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.