дивись.info

Синютка зобов’язав перевізників обладнати GPS-трекерами усі маршрутки області

Синютка зобов’язав перевізників обладнати GPS-трекерами усі маршрутки області

Про дотримання графіків встановлення GPS-трекерів на усіх автобусних транспортних засобах, що здійснюють перевезення на Львівщині, та про роботу диспетчерської служби з автоматизованого управління приміськиими та міжміськими автобусними маршрутами йшлося під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з перевізниками, яка відбулася у п’ятницю, 7 серпня.

“Хто з перевізників не забезпечить доступ даних до диспетчерської служби, той не надаватиме послуги на території Львівської області”, – наголосив Олег Синютка.

Водночас керівник області зазначив, що диспетчерська служба підпорядковуватиметься лише Львівській ОДА та не працюватиме на чийсь бізнес.

Окрім цього Олег Синютка закликав перевізників провести роз’яснювальну роботу з водіями щодо пільгового проїзду членів сімей загиблих учасників АТО.

Нагадаємо що у четвер, 6 серпня, на Стрийському автовокзалі відкрили єдину диспетчерську службу з контролю за обласними маршрутами, яка відстежуватиме роботу пасажирського автотранспорту. З її допомогою здійснюватиметься контроль наявності автобусів на рейсі, дотримання ними графіку руху та маршруту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.