дивись.info

Сотня пластунів навчатиметься військової справи

Сотня пластунів навчатиметься військової справи

З 10 по 14 серпня сотня хлопців зі Львова, Івано-Франківська, Черкас, Кіровограда, Рівного будуть учасниками пластового військово-патріотичного табору «Легіон». Цього року табір відбуватиметься на аеродромі Цунів та на базі роти спецпризначення «Гарпун». Особливість цьогорічної програми – це військова практика – стрільби із аналогів зброї, яку зараз застосовують у зоні АТО,   аеророзвідка та мінно-саперна справа. Тож для участі у таборі відібрали лише хлопців, які досягли 16-ти річного віку. У Пласті табір набув слави одного з найсуворіших та найважчих, оскільки пройти його до кінця – здатен не кожен, повідомили Дивись Інфо організатори.

Щороку програма Легіону вдосконалюється, враховуючи виклики сучасності. У зв’язку із напруженою ситуацією на Сході України, пластунів на таборі навчатимуть інструктори з бойовим досвідом та волонтери, шо активно допомагають бійцям. Пластуни вивчатимутьтактику ведення бою в місті, тактику партизанських загонів, маскування, снайперство, військову топографію, аеророзвідку та саперну справу. Будуватимуть фортифікаційні споруди та навчатимуться їх оборони.

Цьогоріч табір присвячений пам’яті пластунів, які були учасниками всеукраїнського табору «Легіон» минулих років та, на жаль, загинули, захищаючи Україну від окупанта. Це Віктор Гурняк (Гарт) – загинув в жовтні 2014-го року, вивозячи поранених з 32 блокпосту, Євген Подолянчук (Скаут) – загинув в серпні 2014-го року при обороні Донецького аеропорту, Микола Гордійчук (Гризун) – загинув в липні 2015-го року при виконанні бойового завдання поблизу Авдіївки.

Окрім військової практики хлопці долатимуть смуги перешкод, натяжні переправи, змагатимуться у силових видах спорту. Хлопці ночуватимуть під натяжними тентами, без наметів, вправлятимуться в стрільбі у страйкболі та пейнтболі.

За 18 років через табір пройшло близько 1000 хлопців. Частина з них, зараз відстоює честь України на бойових позиціях українського Донбасу.

Організатори дякують за допомогу у підготовці табору Холдингу Емоцій «Фест!», зокрема Дмитру Герасимову, магазину «Ґорґани», магазину-салону «Символіка», магазину «Штурм», компанії «Майстерня Друку», агентсву «LUFA» та відпочинковому комплексу «Чарівна Долина»

Для журналістів, які бажають приїхати на табір буде організовано автобус 12 серпня, який виїжджатиме о 10:00 від Порохової вежі до місця табору. Повернення орієнтовно о 16.00. Усіх охочих, просимо акредитуватись до 19:00 11 серпня за номером телефону 0630620414, Христина.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.