дивись.info

У Львівській ОДА перевірятимуть “добровільне об’єднання” громад

У Львівській ОДА перевірятимуть “добровільне об’єднання” громад

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка створив робочу групу з  питань підготовки висновків щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень територіальних громад стосовно добровільного об’єднання у Львівській області, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Основними завданнями Робочої групи є підготовка висновків щодо відповідності Конституції  та законам України проектів рішень добровільного об’єднання територіальних громад сіл (селищ, міст) та  підготовка розпоряджень голови ОДА про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України, проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Відповідно до покладених на неї завдань, Робоча група до 10 робочих днів з дня отримання ОДА проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад вивчає зазначені проекти рішень на відповідність Конституції  та законам України, готує відповідний висновок та проект розпорядження голови облдержадміністрації про його затвердження. У разі встановлення невідповідності проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції  та законам України, Робоча група матеріали територіальних громад повертає на доопрацювання.

Головою Робочої групи призначений перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, секретарем – директор Офісу реформ у Львівській області Орест Матвіїшин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама