дивись.info

У Львівській ОДА закликають водіїв не їздити у спеку

У Львівській ОДА закликають водіїв не їздити у спеку

Через спекотну погоду (понад 25° С) на Львівщині обмежено пересування автомобільними дорогами великовагових та габаритних транспортних засобів. Проте, нехтуючи цією забороною та порушуючи українське законодавство, окремі перевізники, вантажівки яких рухаються з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів, фактично знищують дорожнє полотно, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

Тільки упродовж минулого тижня, з 3 до 7 серпня, управління Укртрансінспекції у Львівській області склало 9 актів правопорушень. За шкоду, завдану дорогам, перевізників оштрафували на 1087 євро, а за відсутність належних дозволів на перевезення з кожного порушника також стягнуть ще по 1 700 грн. Загалом, за цей період через порушення, пов’язані із неналежно оформленою документацією, інспекція склала 59 актів.

Окрім цього, працівники обласного управління ДАІ склали 44 протоколи за недотримання ваговозами вимог дорожніх знаків, зокрема через порушення обмежень руху машин завважки понад 27 тонн з 10:00 до 22:00 год. у період підвищеної температури повітря понад 25 °С. Відповідні знаки стоять на всіх в’їздах в область.

Про це сьогодні, 10 серпня, йшлось на нараді у першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського.

Як наголошують дорожники, рух ваговозів у спекотний період завдає серйозної шкоди інфраструктурі і потребує великих матеріальних затрат з її відновлення. Відтак, для відстою такого транспорту на Львівщині створено 35 головних і 16 додаткових санітарних стоянок (натисніть для перегляду). Одночасно вони можуть приймати приблизно 1400 фур.

Ростислав Замлинський також зобов’язав усі відповідальні служби посилити контроль за рухом вантажівок дорогами області у спекотний період.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама