дивись.info

У вишколі «Cхід і захід – разом» візьме участь близько півсотні дітей із Маріуполя

Цьогоріч Львівський осередок громадського об’єднання «Дитячий альпійський рух України», спільно з дітьми Маріуполя, проводитиме виховний вишкіл «Cхід і захід – разом». Вишкіл проходитиме з 7 по 14 серпня 2015 р. У заході візьме участь близько півсотні дітей із Маріуполя та 25 учасників зі Львова. Оздоровчий навчально-виховний дитячий табір проводитиметься у мальовничому Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

«Основною роботою нашої організації є формування здорового способу життя та оздоровлення дітей шляхом залучення до альпійських видів відпочинку. Наше завдання – сприяти тому, щоб такі заняття ставали все більш доступними широким колам дітей та молоді. Захід «Cхід і захід – разом» спрямований саме на те, щоб діти оздоровились, змужніли, отримали багато позитиву від змістовно проведеного часу і навели мости дружби міжрегіонального співробітництва», – розповідає Оксана Тибінка, керівник ДГО «Дитячий альпійський рух».

«Ми дуже раді, що нам вдалось організувати цей проект, адже його важливість у сучасних умовах не підлягає сумніву. Суспільство потребує постійної інвестиції у майбутнє – у наших дітей. Окрім того, ми дуже раді, що протягом табору діти зможуть покращити стан здоров’я, відновити життєві сили через оздоровлення та активний відпочинок і пропаганду здорового способу життя й спорту. Ми будемо працювати над тим, щоб кількість таких проектів збільшувалась, а якість була такою ж, як і «Схід і захід – разом», – зазначила спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту Діана Наорлевич.

Після завершення таборування на дітей чекає інтерактивна програма, яка включає відвідання музеїв, екскурсії містом та яка була підготовлена спеціалістами управління молоді, сім’ї та спорту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама