дивись.info

Яндекс шукає неточності на карті Львова

Яндекс шукає неточності на карті Львова

Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Львова. Цілий місяць — із 10 серпня до 10 вересня — користувачі можуть шукати на maps.yandex.ua помилки на карті міста та повідомляти про них Яндексу. Кожен, хто знайде неточності на карті, отримає сувернір. Конкурс влаштовано, щоб зробити карту Львова точною до дрібниць.

До розгляду приймаються повідомлення про відсутність вулиць, будівель та інших об’єктів, а також про помилки у їхніх назвах, формі, розташуванні, нумерації будинків, даних про організації. Якщо якусь будівлю або вулицю пошук на Яндекс.Картах не знаходить, це теж помилка. А от інформація про неточності на Панорамах або на Народній карті не розглядатиметься.

Повідомляти про помилки потрібно на [email protected]. Кожну знайдену неточність варто докладно описати, а також бажано прикласти ще й скриншот, посилання на офіційний документ, фото або відео, які підтверджують факт помилки. Неіснуючі хиби не враховуватимуться.

Після закінчення змагання та нагородження переможців картографи Яндекса виправлять усі помилки, на які вкажуть користувачі. У результаті у жителів міста буде точна та актуальна карта Львова, а учасники побачать реальні плоди своєї праці.

Раніше конкурс уже проводився для карт Запоріжжя, Житомира, Вінниці, Тернополя, Кривого Рогу, Кіровограда, Івано-Франківська та Луцька. А просто зараз він проходить також для Полтави, Одеси, Кременчука та Миколаєва. У майбутньому конкурс планується для інших великих міст України.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.