дивись.info

Чиновники Борислава – під слідством

Чиновники Борислава – під слідством

У Бориславській міській раді триває перевірка фінансово-господарської діяльності за 2014-2015 роки. До ревізії залучені працівники Головного управління МВС України у Львівській області, обласної прокуратури, а також управління Державної фінансової інспекції. Також за ознаками зловживання владою або службовим становищем порушено кримінальне провадження, триває досудове слідство, повідомила Дивись.Інфо прес-служба Львівської ОДА.

Такий результат звернення голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки до правоохоронних органів щодо проведення спільної перевірки фінансово-господарської діяльності Бориславської міськради. Перевірка зумовлена, насамперед, численними скаргами жителів міста на незадовільне надання житлово-комунальних послуг, погіршення стану автомобільних доріг, водопостачання та інженерних мереж, а також нераціональне використання бюджетних коштів.

Нагадаємо, що 10 липня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку до Борислава. Оглянувши вулицю Степана Бандери та пошкоджений внаслідок повені 2008-го року міст, керівник ОДА доручив правоохоронцям перевірити ситуацію довкола бездіяльності місцевих чиновників. У тому числі, він дав завдання перевірити й ефективність використання місцевою владою коштів, котрі мали би спрямовувати на потреби міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.