дивись.info

Між Львівським інститутом менеджменту та групою CeDePe налагоджено співпрацю

На базі Львівського інституту менеджменту відкрили представництво Школи з вивчення польської мови. Минулого тижня, 6 серпня, у Львівському інституті менеджменту відбулася зустріч ректора професора Мирона Янківа з Президентом Міжнародної Групи CeDePe (Республіка Польща) Вітольдом Запендовскім і директором фірми «ЦеДеПе Україна» Іриною Качмарчик, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

В ході перемовин польська сторона презентувала напрями подальшої співпраці з Львівським інститутом менеджменту, одним з яких є відкриття на базі Інституту представництва Школи з вивчення польської мови (м. Лодзь) з можливістю застосовувати унікальну методику, розроблену фахівцями-лінгвістами школи із залученням саме їхніх викладачів, носіїв мови, для ефективного навчання. Ректор зауважив, що така ініціатива буде надзвичайно корисною як для наших студентів, які навчатимуться за програмою подвійного диплому, так і для бізнесменів, які планують вихід на європейські ринки, зокрема відкриття представництв в Польщі.

Результатом більш як 20-річної діяльності компанії CeDePe на польському ринку є налагоджені контакти з багатьма провідними фірмами та великими корпораціями Польщі. Як зазначив Вітольд Запендовскі, клієнти компанії можуть надавати місця стажування та виробничої практики не лише для студентів бакалаврату Інституту, але й для магістрів, для яких вивчення міжнародного досвіду ведення бізнесу є безумовно у пріоритеті.

Підсумовуючи, ректор Львівського інституту менеджменту професор Мирон Янків відзначив, що така активізація та інтерес з боку компаній Республіки Польща до налагодження співпраці вкотре підтверджує актуальність і необхідність відкриття на базі інституту Українсько-польського центру, запланованого на кінець вересня 2015 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.