дивись.info

Мешканців Львівщини закликають припинити спалювати стерню

Мешканців Львівщини закликають припинити спалювати стерню

Незважаючи на неодноразові звернення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, на території області продовжують фіксувати випадки порушення правил пожежної безпеки, пов’язаних зі спалюванням стерні на приватних сільськогосподарських ділянках. Ці дії вже призвели до загибелі 4 осіб. Ще одна особа померла від опіків, отриманих напередодні, 11 серпня.

Задля уникнення такої небезпеки мешканців Львівської області закликають припинити спалювання стерні на полях та присадибних ділянках.  З відповідним зверненням до краян звернулися у  департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

“Зважаючи на зазначене вище, департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації вкотре закликає мешканців області дбати про власне життя та здоров’я, припинити спалювання стерні на полях та присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень і торфу. Адже наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, що тягне за собою адміністративну відповідальність, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців”, – йдеться у зверненні.

Загалом упродовж пожежонебезпечного періоду на Львівщині зафіксовано 1011 випадків горіння трави, стерні, чагарників та торфу на площі  221 га. За минулу добу таких випадків було 38. Горіла суха трава та торф на площі  15 га.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама