дивись.info

Стартує набір у Школу соціального підприємництва

Стартує набір у Школу соціального підприємництва

Інститут міста оголошує набір у Школу молодіжного соціального підприємництва, яка відбуватиметься в рамках створення Інкубатора Молодіжного Підприємництва (Youth Entrepreneur Incubator (YEI)). До участі запрошують студентів останніх років навчання, комерційних підприємців, соціальних підприємців-початківців, соціальних активістів, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

«Свого часу, в період першої хвилі світової економічної кризи в ЄС, соціальне підприємництво стало гідною відповіддю соціальним викликам, спричинених нестабільністю на ринках Європи. Хвиля розвитку соціального бізнесу допомогла згладити низку негативних наслідків кризи, таких як безробіття чи безпритульність, і поклала початок розвитку новому сектору економіки, що базується на альтернативних підходах та альтруїстичних мотивах ведення бізнесу. Основною відмінністю, що вирізняє соціальне підприємство від традиційного комерційного, є довіра, як найцінніший актив, клієнтоорієнтованість та спосіб розподілу прибутку, який скеровується на вирішення соціальних проблем. В такий спосіб, соціальні підприємці нерідко змушують суспільство переглянути концепцію розвитку міст, а комерційних підприємців – природу відповідальності бізнесу за соціальний клімат у середовищі, у якому вони функціонують», – зазначає координатор проекту Наталя Винярчук.

yei_9 steps

Навчання у Школі відбуватиметься за модульною системою: будуть проведені дві навчальні сесії 24 – 27 вересня та 1 – 4 жовтня. Окрім того, учасники програми матимуть змогу консультуватися з менторами – експертами у галузі, а також отримають вільний доступ до коворкінгу. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом на час проведення модульного навчання. За підсумками школи буде проведене оцінювання бізнес-ідей. Автори найкращих проектів соціального підприємництва отримають фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу, а також знижку на резиденство у коворкінгу у 2016 році.

yei-way

«В Україні на разі не існує жодних преференцій чи кредитних ліній для осіб, що вирішили започаткувати соціальне підприємство, саме тому ми вирішили підтримати активну та ініціативну молодь і надати їм майданчик для співпраці і роботи над власними проектами. Іншими словами, ми намагаємось дати ентузіастам соціальних змін в суспільстві точку опори – знання. Саме тому ми розпочинаємо набір на Школу соціально підприємництва, що функціонуватиме в креативному просторі Інкубатора молодіжного підприємництва. Школа проводиться у Львові – середовищі, де станом на сьогодні вже функціонує кілька соціальних підприємств, які наглядно демонструють, що соціальне підприємництво – це можливість до вирішенням як локальних, так і загальних соціальних проблем у місті. А місто – це і є люди, які в них проживають, наповнюють їх змістом та розділяють відповідальність за його сталий розвиток та подолання соціальних викликів», – додає Наталя Винярчук.

Для участі у Школі необхідно заповнити аплікаційну форму (http://yei.org.ua/application/), а також прикріпити CV та мотиваційний лист.

Заявки до участі у школі приймають до 10 вересня 2015 року.

Довідка

Проект створення Інкубатору Молодіжного підприємництва (YEI – Youth Entrepreneur Incubator) реалізовується Інститутом міста у Львові у партнерстві з Інститутом розвитку міст у Кракові та Startup Depot у Львові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2015».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама