дивись.info

Цієї неділі львів’ян запрошують на велоквест

Цієї неділі львів’ян запрошують на велоквест

У переддень 24-ї річниці Незалежності України, для формування свідомих та патріотично налаштованих громадян, а також для залучення мешканців до ведення активного та здорового способу життя, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради організовує загальноміський тематичний велоквест «Незалежна Україна». До участі у велоквесті запрошуються усі охочі команди. Склад учасників у команді – від 3 до 6 осіб. Участь команд у велоквесті безкоштовна, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Велоквест «Незалежна Україна» відбудеться 15 серпня та проводитиметься в пізнавально-розважальній формі з інтерактивними завданнями, ребусами та вікторинами місцями та вулицями нашого міста, де відбувалися події, що формували Україну та залишили слід в історії.

Цей квест започаткує традицію міських велоквестів. Ще до кінця року заплановано провести серію з 5 велоквестів які спрямовані на поширення ідеї здорового способу життя, екології та знання історії міста Лева.

«Маємо на меті об’єднати декілька цілей: це і промоція здорового способу життя та велоруху, і популяризація в пізнавально-розважальній формі історії нашої країни. Сподіваємося, що цей велоквест буде до вподоби львів’янам і стане хорошою традицією», – розповідає Петро Гошовський, координатор велоквесту, управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Завдяки партнерам велоквесту «Незалежна Україна», на учасників та переможців заходу чекають цікаві подарунки.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні молоді, сім’ї та спорту за телефоном 297-58-74, або на сторінці управління у фейсбук: https://www.facebook.com/umsslmr.

Для участі у велоквесті необхідно пройти реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/1POwdICoX6wWlYMvyAPv2YuQjArwjMMuDAFJxyvuEHF8/edit#.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама