дивись.info

Обласні адміністрації компенсували Львівській залізниці лише 40,7% витрат за перевезення пільговиків

Обласні адміністрації компенсували Львівській залізниці лише 40,7% витрат за перевезення пільговиків

Протягом січня-липня 2015 року Львівська залізниця надала послуги із перевезення пільгових категорій громадян у приміському сполученні на загальну суму 47 мільйонів 963,5 тисяч гривень. Проте обласні державні адміністрації компенсували магістралі лише 19 мільйонів 533,4 тисячі гривень, що становить 40,7% витрат, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської залізниці.

Порівнюючи компенсації від органів місцевого самоврядування із нарахованими сумами за перевезення пільговиків, Львівська залізниця недоотримала 28 мільйонів 430,2 тисячі гривень. Також варто зауважити, що нарахована сума за перевезення лише протягом семи місяців поточного року складає майже 48 мільйонів. Однак сім обласних адміністрацій, територію яких охоплює Львівська магістраль, заклали у свої бюджети загалом 37 мільйонів 819 тисяч гривень на увесь 2015 рік.

Тому залізничники звертаються до ОДА з проханням взаємно докладати зусилля для фінансування бюджетних статей та відшкодування магістралі хоча б закладених сум, адже самостійно нести соціальне навантаження в умовах тотального старіння рухомого складу, зростання цін на енергоносії та запчастини, інфляцію та ін. залізниця не може. Відтак, для забезпечення безпеки пасажирів та подальшого курсування приміських поїздів у регіоні, Львівська залізниця сподівається на плідну співпрацю з областями.

 

Довідково.

У 2014 році Львівська залізниця витратила на перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні 63 мільйони 423 тисячі гривень. Сім обласних адміністрацій: Львівська, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька, та Закарпатська, компенсували магістралі лише 35 мільйонів 269,2 тисячі гривень, що становить 55,6% від нарахованої суми за пільгові перевезення. Відтак, збитки Львівської залізниці склали 28 мільйонів 153,8 тисяч гривень.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама