дивись.info

У Львові відбувся шаховий турнір львівських гросмейстерів з нагоди 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

У Львові відбувся шаховий турнір львівських гросмейстерів з нагоди 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

12 серпня 2015 в актовому залі НУ «Львівська Політехніка» успішно завершився цікавий відкритий шаховий турнір з блискавичної гри за участю провідних львівських гросмейстерів та юних шахістів Львівщини. Про це Дивись Інфо повідомила Оксана Вацеба, Львівська ОДА.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь: начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, ректор НУ «Львівська Політехніка» проф. Юрій Бобало; почесний президент Львівської обласної шахової федерації Степан Давимука; міжнародний гросмейстер Адріан Михальчишин; представник громадської ради «Святий Юр» проф. Іван Вакарчук; представник Архикатедрального собору св. Юра о. Роман Кравчик, який благословив усіх учасників й подарував пам’ятні відзнаки.

Головний суддя гросмейстерського турніру – Антон Ромашов (м. Львів), дитячого турніру Андрій Грех (м. Городок).

У турнірі, присвяченому 150-річчю з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, взяли участь 10 провідних шахових гросмейстерів: Адріан Михальчишин, Олег Романишин, Андрій Волокітін, Ярослав Жеребух, Олександр Сулипа, Юрій Вовк, Олександр Арещенко, Мартин Кравців, Маргейр Петурссон та єдина жінка Анна Музичук.

У змаганнях серед дітей взяли участь 46 юнаків та дівчат віком від 5 до 16 років – вихованці шахових шкіл Львова та Городка. Наймолодшою виявилася п’ятирічна Яна Саврун з м. Городка.

В напруженому й вкрай цікавому гросмейстерському турнірі заслужену перемогу здобув міжнародний гросмейстер зі Львова Ярослав Жеребух, який в додатковій партії переміг міжнародного гросмейстера Юрія Вовка. Третє місце посіли Андрій Волокітін та Олександр Арещенко.

Серед юних шахістів, яких нагороджували кращі шахісти Львова, кращими виявилися:

Дівчата

1 місце Грига Ярина                                    м. Городок

2 місце Бучковська Вероніка          м. Городок

3 місце Бахор Катерина                  м. Львів

Юнаки

1 місце Мосесов Даниїл                  м. Львів

2 місце Мотика Володимир            м.        Городок

3 місце Гоцко Юрій                         м. Городок

Діти дошкільного віку

1 місце Хомич Олександр             м. Львів

2 місце Бучковський Олександр    м. Городок

3 місце Попко Лідія                       м. Городок

Усі переможці, призери та учасники були винагороджені нагороджені пам’ятними подарунками. Відтак було запропоновано такий турнір проводити традиційно.

А на завершення такого цікавого шахового дійства організатори та учасники спільно сфотографувалися біля пам’ятника Андрею Шептицькому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.