дивись.info

Бібліотека ім. В. Стефаника відчиняє двері для відвідувачів

Бібліотека ім. В. Стефаника відчиняє двері для відвідувачів

Запрошуємо 23 та 25 серпня з 11.00 до 15.00 год. відвідати державну скарбницю унікальних рукописних і друкованих пам’яток української та світової книжкової культури –– Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Будівля Бібліотеки бере початок у 1632 році, перебудова будівлі під бібліотеку розпочалась в 1817 році. Сьогодні у Бібліотеці зберігається близько 8 мільйонів одиниць фонду, зокрема найбагатша у світі збірка україніки –– це книги XVIII-поч. ХХ ст. та українська й іншомовна періодика ХІХ-поч. ХХ ст.; унікальні колекції стародруків, палеотипів та картографії XVI-XVIII ст. Унікальні колекції та збірки Бібліотеки зараховано до наукових об’єктів, що становлять національне надбання.

У Бібліотеці функціонує 13 читальних залів: загальних, галузевих і спеціалізованих, розташованих безпосередньо у відділах, в яких одночасно може працювати 500 користувачів. Вони, як i фонди, розташованi в 11-ти рiзних спорудах Львова, які є пам’ятками архітектури XVII-поч. ХХ ст.

Контактні особи: Олена (093) 65-70-340, Мар’яна (093) 86-59-310.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама