дивись.info

Директор “Львіввугілля” позбувся посади (відео)

Директор “Львіввугілля” позбувся посади (відео)

За інформацією ДП «Львіввугілля» в.о. директора з МТП, транспорту, тендерних закупівель і збуту продукції ДП «Львіввугілля» Дмитр Васильєв наказом по державному підприємству звільнений з займаної посади.

Позаяк, 12 серпня, журналісти Червоноградських інтернет – видань «ДК Захід» та UNL News, спільно з активістами Громадського руху «Народний Контроль», виявили п’яного комерційного директора ДП «Львівугілля» Дмитра Васильєва, який керував службовим автомобілем VW B6 н.з. ВС 6757 ЕМ.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння Дмитро Васильєв при спілкуванні з журналістами та працівниками ДАІ показував непристойні жести, кричав «фак вам з Донецка», через слово вживав нецензурну лексику.

Фото

У Червоноградській лікарні за результатами освідчення визначено наявність алкоголю в крові у розмірі 1,1 проміле.

Зазначимо, прохання негайно прийняти міри щодо недопущення Дмитра Васильєва до керівництва матеріально-технічним постачанням, тендерних закупівель та збуту продукції ДП «Львіввугілля» ще раніше написав у депутатському зверненні першому заступнику Глави Адміністрації Президента України В. Ковальчику голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук

12

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама