дивись.info

Художників, музикантів та поетів запрошують до участі у конкурсі творчих доробків

Художників, музикантів та поетів запрошують до участі у конкурсі творчих доробків

У Львівській ОДА розпочався конкурс на здобуття обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва та журналістики. Обласна премія є найвищою премією у Львівській області, що присуджується за вагомий внесок в українську культуру.

Премія визначається щорічно у тринадцяти номінаціях: мистецтвознавство і культурологія; музейна справа і збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; драматургія, театральне мистецтво; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість;  дизайн;  архітектура.

Подання-рекомендацію, оригінальні твори і роботи (або каталоги робіт), присвячені ним статті в пресі слід подати у департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (м. Львів, вул. Винниченка,14) до 1 жовтня 2015 року.

Твори і роботи мають бути оприлюдненими у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама