дивись.info

Невдалий львівський експеримент впроваджують на всю Україну, – активісти

Невдалий львівський експеримент впроваджують на всю Україну, – активісти

Об’єднання «Батьківська Рада Львівщини» обурена черговим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 809-р про заходи по підготовці до осінньо-зимового періоду, повідомила Дивись Інфо прес-служба об’єднання «Батьківська Рада Львівщини».

Згідного цього рішення, в цілях економії знову буде збільшено або перенесено зимові канікули школярів, а температурний режим у буде зменшено з 18°С до 16°С.

Складається стійке враження, що Кабінет Міністрів України знаходить єдину сферу, де можна зекономити держбюджет, і це середня освіта в Україні.

Подібний невдалий експеримент з перенесення шкільних канікул вже проводився у місті Львові минуло опалювального сезону, і як виявилося окрім проблем для родин учнів, та й учителів не приніс нічого доброго. Так званої економії на опалені не відбулося, адже погодні умови цілком дозволяли проводити навчальний процес, а відімкнути повністю від опалення шкільні приміщення технічно є неможливим і небезпечним, адже може призвести до руйнації систем опалення, а також руйнування приміщень та шкільного інвентаря. Батьки школярів, особливо багатодітні, з великими труднощами вирішували з ким залишити дітей у ці штучно насаджені канікули. У соціальних мережах навіть створювалися групи батьків, щоб вирішити, де і чим зайняти своїх дітей.

Схожі канікули намагалися впровадити у містах Львівської області, але оперативно зрозумівши помилковість такого рішення відміняли помилкові рішення і продовжували навчальний процес. Схоже невдалий експеримент міста Львова вирішили провести на всю Україну.

Нагадаємо, що Кабмін вже намагався економити на шкільному харчуванні, шкільних підручниках. Було скорочено фінансування і закрито заклади позашкільної освіти, а також закрито десятки нерентабельних шкіл в областях України. І все це протягом минулого навчального року.

Активісти Батьківської Ради Львівщини звертаються до керівництва держави перестати економити на дітях, а навпаки у цей складний час знаходити можливість для збільшення фінансування і підтримки освіти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама