дивись.info

Сьогодні діти з Маріуполя відвідають Львів

Сьогодні діти з Маріуполя відвідають Львів

Сьогодні, 14 серпня 2015 року, об 11.30 год. до Львова прибуде близько 50 дітей з Маріуполя, які протягом тижня відпочивали в оздоровчому навчально-виховному дитячому таборі у мальовничому Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж дня діти матимуть можливість познайомитися з нашим містом. Для них організовано насичену програму, а саме: діти відвідають львівські музеї, піднімуться на оглядовий майданчик Ратуші та візьмуть участь в екскурсійній поїздці Чудо-поїздом. Після тижневого відпочинку поблизу водоспаду та прогулянки Львовом діти повернуться додому.

Нагадаємо, що цьогоріч Львівський осередок громадського об’єднання «Дитячий альпійський рух України», спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, організували з 7 по 14 серпня 2015 року виховний вишкіл «Cхід і захід – разом». У заході взяло участь близько півсотні дітей із Маріуполя та 25 учасників зі Львова. Оздоровчий навчально-виховний дитячий табір проводився у мальовничому Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт.

«Ми дуже задоволені, що нам вдалось реалізувати цей проект. Він пройшов успішно, без жодних казусів чи проблем, а це означає, що ця ініціатива буде продовжуватись та розширюватись далі в майбутньому. Ще більш важливим фактором, на який потрібно орієнтуватись, є задоволеність від ініціативи та програми заходу дітей», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Контактна особа: Діана Наорлевич, тел. 067 91 23 243.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.