дивись.info

Кабмін передбачив понад 140 млн грн на реалізацію регіональних проектів Львівщини

Кабмін передбачив понад 140 млн грн на реалізацію регіональних проектів Львівщини

Кабінет Міністрів України передбачив Львівській області 141,4 млн. грн. на реалізацію проектів регіонального розвитку. Відповідне розпорядження Кабміну оприлюднено у понеділок, 17 серпня.

“Ці кошти підуть на фінансування 50 проектів регіонального розвитку, – розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський. – Зокрема їх можна скерувати на будівництво чи реконструкцію 10 об’єктів в галузі охорони здоров’я, 17 об’єктів освіти, 10 об’єктів житлово-комунального господарства, 2 об’єкти соціального захисту, 10 об’єктів в галузі культури та 1 об’єкт фізичної культури”.

Нагадаємо, що за результатами конкурсного відбору, 14 липня облдержадміністрація скерувала у Мінрегіон України перелік із 50 проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Перелік сформованого за результатами роботи регіональної комісії та Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама