дивись.info

Всесвітньовідомий джазмен Вадим Неселовський завітає до Львова з концертом-імпровізацією

Всесвітньовідомий джазмен Вадим Неселовський завітає до Львова з концертом-імпровізацією

У суботу, 22 серпня, о 19:00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт-імпровізація одного з найвідоміших джазменів із США Вадима Неселовського, повідомила Дивись Інфо прес-служба філармонії.

Концерт-імпровізація Вадима Неселовського відкриє сьомий міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest.

«Вадим Неселовський – українець за походженням, якого називають «справжнім генієм імпровізації», «Шопеном за джазовим роялем», сьогодні викладає у престижній Berklee College of Music, пише музику для найвідоміших джазменів світу; Олексій Коган – закоханий в джаз з юності, одержимий своїм захопленням настільки, що це стало справою всього його життя; та молодий симфонічний оркестр «INSO-Львів», який любить свободу емоцій і шукає її в музиці. Це професійний симбіоз людей, закоханих у джаз», – зазначають організатори.

У джазі найвищої проби від Вадима Неселовського кожний слухач знайде щось своє, близьке серцю.

Spring Song – Весняна пісня. Натхненником цієї композиції стала рання весна – спів перших птахів, промені першого сонця, прощальна зустріч із зимою.

San Felio – ідея написати цей твір виникла в іспанському місті Сан-Феліу. Музика чудово передає літню сонячну середземноморську атмосферу міста.

Rain Kingdom – у старовинній кімнаті, де порох прикриває інтер’єр суцільним масним шаром, грає пластинка – звучить танґо… За вікном – дощ. Звуки музики наздоганяють шум дощу… Ви виходите на вулицю, а там все навпаки – дощ шумить, і ледь-ледь з вікна долинають звуки старого танґо…

Last Snow – мелодія, навіяна несподіваним снігопадом у квітні, коли великі лапаті сніжинки падали на цвіт японської вишні…

Концерт «Імпровізація» – це цілий світ музики, світ щирих емоцій в поєднанні з надзвичайним талантом…. Це – світ імпровізацій, навіяних життям!

Інформація за телефоном: відділ реклами та маркетингу Львівської обласної філармонії 0676734210, 0981301061

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама