дивись.info

Журналістів та медіаекспертів Львова запрошують поговорити про прозорість львівської медіавласності

Журналістів та медіаекспертів Львова запрошують поговорити про прозорість львівської медіавласності

У четвер, 20 серпня, у Львові відбудеться круглий стіл «Впровадження прозорості медіавласності: львівські реалії», організований Інститутом масової інформації у партнерстві «Телекритикою» за підтримки Чеського Посольства в Україні.

На заході представлять дослідження щодо медіавласності у Львові, а також дослідження рівня знань громадян, кому належить те чи інше ЗМІ.

Також планується обговорити проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення» №1831 (доопрацьований), який Верховна Рада прийняла у першому читанні, та нові ідеї щодо законопроектів у сфері прозорості медіаринку.

20 серпня, четвер

11.00

Львівський прес-клуб (пр. Т. Шевченка, 11)

До участі запрошують представники державних і місцевих органів влади, громадських організацій, експерти, журналісти, медіаюристи та медіавласники.

Загалом по Україні близько 80% власників медіа приховують дані про себе, реєструючи ЗМІ на підставних осіб або ховаючись в офшорах. Яка ситуація з цим у Львові — презентують у дослідженні ІМІ по прозорості власності місцевих телеканалів, радіостанцій, друкованих та інтернет видань.

З питань участі у заході звертайтесь за тел. 0632787645 або по емейлу [email protected] (вкажіть прізвище, ім’я, назву ЗМІ або організації, контактний номер телефону).

loho_prozorist

Контакти:

(044) 284-38-84, (050) 44-77-063

[email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама