дивись.info

«Країна вартує твоїх зусиль» — цьогорічне гасло Дня Незалежності у Львові

«Країна вартує твоїх зусиль» — цьогорічне гасло Дня Незалежності у Львові

«Країна вартує твоїх зусиль» — цьогорічне гасло Дня Незалежності у Львові. В місті відбудеться чимало заходів на різних локаціях – в центрі міста, в парках, тощо. Зокрема, 23 серпня о 12.30 год. на Личаківському кладовищі відбудеться поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників нашої країни. Заупокійна молитва відбудеться на полі почесних поховань № 76, де урочисто піднімуть державний прапор України. 24 серпня відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці за мир і ласку для України. Спільна молитва розпочнеться о 17.00 год. на площі перед Оперним театром (пр. Свободи). Виконуватиме Акафіст Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик».Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської міської ради

Також в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відбудуться фестиваль, майстер-класи, виступи гуртів, благодійний збір коштів. На пл. Ринок (південно-західна сторона) триватиме інтерактивна виставка «Карта України».

22 серпня з 12.00 до 13.30 год відбудеться парад в межах заходу «Фестиваль Львівського» за маршрутом: пл. Ринок — вул. Памви Беринди — просп. Свободи — пл. А. Міцкевича — просп. Т. Шевченка — вул. М. Грушевського — вул. І. Франка — пл. І. Франка — вул. Д. Вітовського.

Також з 22 серпня до 6 вересня на вул Леся Курбаса, 3 з 20.30 до 22.00 год відбуватиметься 3D-мапінг «Країна вартує твоїх зусиль».

24 серпня з 15:00 до 19:00 год запланований благодійний спортивний фестиваль «Молодь, майбутнє, Україна» в Музеї народної архітектури та побуту у Львові (вул. Чернеча Гора, 1).

В Левандівському парку (вул. Повітряна) відбудеться захід під назвою «На Левандівці більше хорів». Хори зі Львова виступатимуть із патріотичними піснями. В парку відбудуться спортивні забави та виставка Меморіального музею ім. Р. Шухевича. Серед учасників: Народний дім «Левандівка», ЛКП «Культурно-мистецький центр Супутник», Народний дім «Білогорща». На площі біля бібліотеки «Під спільним дахом» (вул. Симоненка, 10) відбудуться заходи «Площа 12-ти ремесел» – це 12 презентацій ремесел через майстер-класи та виступ оркестру «Сурми Галичини». Заходи триватимуть з 12.00 до 15.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама