дивись.info

Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника відкриє двері для відвідувачів

Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника відкриє двері для відвідувачів

21, 22 та 24 серпня з 11.00 до 15.00 год. усіх охочих запрошують відвідати державну скарбницю унікальних рукописних і друкованих пам’яток української та світової книжкової культури, творів мистецтва –– Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Сьогодні у Бібліотеці зберігається понад 8 мільйонів одиниць фонду, зокрема найбагатша у світі збірка україніки –– це книги XVIII-поч. ХХ ст. та українська й іншомовна періодика ХІХ-поч. ХХ ст.; унікальні колекції стародруків, палеотипів та картографії XVI-XVIII ст.; зібрання творів українського та світового мистецтва –– гравюр, рисунків, акварелей, гуашей, нот XVI-поч. ХХ ст. Загальний обсяг колекцій, які мають виняткове значення для української культури і науки та не можуть бути відтворені у разі їх втрати або руйнування, становить 3 млн 725 тис. одиниць зберігання.

У Бібліотеці функціонує 13 читальних залів: загальних, галузевих і спеціалізованих, в яких одночасно може працювати 500 користувачів. Вони, як i фонди, розташованi в 11-ти рiзних спорудах Львова, більшість яких є пам’ятками архітектури XVII-поч. ХХ ст.

«Метою нашої акції є ознайомлення майбутніх читачів Бібліотеки з роботою книгозбірні, правилами користування, унікальними фондами та вмінням використовувати її різноманітні ресурси для забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інші потреб користувачів. Окрім того, під час екскурсії відвідувачі отримають інформацію щодо історії створення ЛННБ України ім. В. Стефаника», – розповіли організатори.

Контактні особи: Олена (093) 65-70-340, Мар’яна (093) 86-59-310.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама