дивись.info

Львівська ОДА підтримує позицію громадськості щодо прозорого призначення керівництва Держгеокадастру

Львівська ОДА підтримує позицію громадськості щодо прозорого призначення керівництва Держгеокадастру

Львівська облдержадміністрація висловлює підтримку громадськості щодо недопустимості обрання одіозних чиновників на керівні посади Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області. Усі призначення повинні відбуватись лише прозоро та відкрито, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської ОДА.

Таку позицію висловив заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, за результатами спілкування із громадськими активістами Львівщини, котрі у вівторок, 18 серпня, вийшли з протестом проти свавілля окремих посадовців в регіональних органах Держгеокадастру. Офіційну заяву, адресовану керівництву нашої держави та області, громадські організації оприлюднили сьогодні на засіданні Колегії обласного управління Держгеокадастру.

Зазначимо, що серед вимог громадськості – недопущення призначення чинного керівника відділу Держгеокадастру у Пустомитівському районі Романа Мигаля на посаду першого заступника обласного відомства. Окрім цього, вони закликають ретельно перевірити діяльність Пустомитівського відділення, а також колишнього начальника Держгеокадастру на Львівщині Ярмуса Степана.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама