дивись.info

У центрі Львова таки обіцяють побудувати підземний паркінг

У центрі Львова таки обіцяють побудувати підземний паркінг

Між Львівським національним університетом імені Івана Франка та пам’ятником Іванові Франку, що стоїть навпроти, міська рада Львова хоче зробити підземний паркінг.  Технолого-розвідувальні роботи щодо визначення масштабів парковки та її потенційної поверховості розпочнуться на наступному тижні, після Дня Незалежності, пише ZAXID.NET

Начальник управління екології та благоустрою Андрій Галушка розповів про необхідність підземного паркінгу говорили давно, оскільки щороку кількість машин у центрі міста зростає. Тому чиновники розгляну місця в центрі, де потенційно могли б бути підземні парковки та визначили найоптимальнішим місцем – простір напроти університету.

За його словами, попереднє погодження щодо розташування у цьому місці паркінгу вже є. Однак потрібно ще детальне дослідження території та задокументовані висновки.  Наразі із міського бюджету передбачено 265 тис. грн. на проведення розвідувальних робіт.

«Ми повинні бути достеменно впевнені, що цей паркінг не зашкодить довколишнім будинкам, зокрема університетові. Після проведення дослідження ми знатимемо, яку поверховість зможе витримати грунт та на який об’єм робіт розраховувати», – сказав Андрій Галушка.

Досліджувальні роботи триватимуть близько півтора місяці. Після цього йтиметься про початок будівництва парковки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.