дивись.info

Для дітей учасників АТО організували комп’ютерні курси

Для дітей учасників АТО організували комп’ютерні курси

У відповідальному місті – проведи канікули з користю. З 17 до 28 серпня тривають літні комп’ютерні курси для дітей учасників АТО. Захід проводиться в рамках проекту кампанії «Відповідальне місто», повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Комп’ютерною Академією ШАГ організували для 15 дітей учасників АТО не лише корисні, але й цікаві літні канікули.

Впродовж двох тижнів діти отримають нові цінні знання, які допоможуть їм розкрити свій потенціал. Комп’ютерний табір дасть можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести змістовні літні канікули.

Курси відбуваються за адресою: м. Львів, вул. Замарастинівська, 83 А.

Табір працює з 12:30 до 17:30 год щоденно, по буднях.

«Сьогодні дуже важливо допомагати, а особливо тим, хто найбільше цього потребують. У нас була можливість організувати безкоштовне навчання у Літньому таборі для дітей учасників АТО, і ми нею скористалися. Адже так важливо ділитися добром, особливо – з дітьми. Наш Літній Комп’ютерний Табір – це свого роду підґрунтя для старту діток у доросле життя. Оскільки змога спробувати себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та системного адміністратора дає можливість визначити для себе майбутню професію тим, кому цікава сфера ІТ. У нас поєднують корисне з цікавим, здобувають унікальний досвід і цінні знання. По завершенню всі учасники отримують сертифікати про проходження курсу в Комп’ютерному таборі», – розповів Олексій Шатєєв, директор Львівської філії Комп’ютерної Академії ШАГ.

«Канікули – час нових вражень і відкриття в собі талантів. Такий табір відкриє дитині новий світ комп’ютерної творчості, активний відпочинок, насичений цікавими заняттями. Як говорив В. Гюго: “Початки, закладені в дитинстві людини, схожі на вирізані на корі молодого дерева букви, що ростуть разом з ним, і складають невід’ємну частину його», – додала Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Довідка

Комп’ютерна Академія ШАГ – найбільший міжнародний навчальний заклад, що спеціалізується на комп’ютерній освіті. Студенти ШАГу безкоштовно отримують міжнародні сертифікати в процесі навчання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама