дивись.info

«Наш край» у Львові очолить Сеник?

«Наш край» у Львові очолить Сеник?

У Львові з`явились білборди і сіті-лайти нової партії «Наш край», яка однозначно заявила, що має намір взяти участь у місцевих виборах цього року. Партія вже активно стартувала у центральних і східних областях. Ставка зроблена на досвідчених місцевих лідерів областей, міст та районів. Відтак, постає питання, хто очолить обласну організацію у Львівській області?

Хто очолить «Наш край» у Львівській області наразі достеменно невідомо.

Однак нагадаємо, що у Львівській обласній раді є депутатська група «Наш-край». До її складу входять такі депутати: Федак Тарас Васильович – керівник депутатської групи, Вервега Тарас Васильович, Карпінський Зіновій Євстахійович, Колтик Тарас Іванович, П’ятак Валерій Альбертович, Сеник Мирослав Петрович, Стефанишин Ігор Богданович, Титикало Михайло Федорович, Федашко Петро Васильович, Хобзей Павло Кузьмович.

На думку політологів, якщо «Наш край» правильно вибудує виборчу кампанію в області, то він може повторити досвід Партії промисловців і підприємців, фракція у Львівській обласній раді якої нині становить 16 депутатів. Річ у тому, що на місцевих виборах попри політичну мотивацію виборці насамперед орієнтуються на авторитетних людей, які спроможні допомогти розв’язати конкретні проблеми конкретних людей чи місцевих громад.

Нагадаємо, що 30 липня в Києві була презентована нова політична сила, яка має намір об`єднати міських голів і регіональних лідерів. Її творці кажуть, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів.

У партії «Наш край» буде п’ять співголів, що підтверджено реєстрацією в Міністерстві юстиції України.

Голова Центрального виконавчого комітету партії Олександр Мазурчак – обіймав посади міського голови Кам’янця-Подільського, першого заступника голови Київської міськдержадміністрації, першого заступника міністра житлово-комунального господарства.

Раніше повідомлялося, що позафракційний народний депутат Олександр Фельдман, міські голови Миколаєва та Маріуполя Юрій Гранатуров і Юрій Хотлубей, а також О.Мазурчак виступили з ініціативою створення політичної сили з числа представників місцевого самоврядування для походу на місцеві вибори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама