дивись.info

Двоє представників Львівщини отримали премії КМУ (фото)

Двоє представників Львівщини отримали премії КМУ (фото)

18 серпня в залі чемпіонів НСК «Олімпійський» відбулися урочистості з нагоди вручення Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це Дивись Інфо повідомила Оксана Вацеба

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 737 «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» такі премії присуджено двом представника Львівської області за особливі досягнення у 2013-2014 роках. Загалом премії отримали 60 молодих українців в шести номінаціях: «За виробничі досягнення» (4 лауреати), «За наукові досягнення» (17), «За творчі досягнення» (5), «За спортивні досягнення» (16), «За особисту мужність» (13), «За внесок у розвиток молодіжного руху» (5 лауреатів).

Качан РоманЗокрема, в номінації «За спортивні досягнення» таку Премію отримав спортсмен-інструктор штатної збірної команди України із стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби львів’янин Павло Коростильов; а в номінації «За особисту мужність» – випускник Радехівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Роман Качан.

Лауреати отримали грошовий еквівалент Премії у розмірі майже 3,5 тис.грн., диплом і нагрудний знак з рук Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

усі лауреатиБажаємо подальших життєвих досягнень обидвом номінантам!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама