дивись.info

На сайті Львівської міськради он-лайн можна відстежити рух громадського транспорту

На сайті Львівської міськради он-лайн можна відстежити рух громадського транспорту

Як повідомив Ігор Могила, працівник ЛКП «Львівавтодор», на офіційному сайті Львівської міської ради (http://city-adm.lviv.ua/) від сьогодні в тестовому режимі доступна нова послуга для мешканців – відображення руху міських автобусів та електротранспорту, а також час їх прибуття на конкретну зупинку.

«Це стало можливим завдяки спільній співпраці з компанією «СофтСерв» та наданням доступу до GPS, якими облаштовані автобуси та електротранспорт. Відтак, на сайті он-лайн можна відслідкувати, як рухається автобус чи тролейбус на мапі міста. Можна також вибрати конкретну зупинку і побачити час, протягом якого автобус прибуде на зазначену зупинку. Також можна побачити, коли на конкретну зупинку приїде автобус будь-якого маршруту, або автобус конкретного обраного маршруту.

В системі відображаються наразі маршрути трьох перевізників, ще два перевізники будуть підключені до системи з понеділка. Відтак, всі міські автобусні маршрути та маршрути електротранспорту можна буде побачити он-лайн», – розповів Ігор Могила.

Як додав Ігор Могила, послуга працює в тестовому режимі. Щоб скористатись нею, на сайті необхідно обрати рубрику «Львів’янину» – «Транспорт». 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама