дивись.info

На вулиці Джерельній встановлять шумозахисний екран

На вулиці Джерельній встановлять шумозахисний екран

Остаточна дата початку зведення шумозахисного екрану від залізниці була оголошена на зустрічі з Олександром Завгороднім 17 серпня в Києві. Нагадаємо, 1 липня 2015 року відбулася презентація будівництва першого в Україні шумопоглинаючого екрану вздовж залізничної колії на вул Джерельній, 69 у Львові, де будується житловий комплекс «Бельгійське містечко». Урочистий захід відбувся за участю першого заступника Міністра інфраструктури Володимира Шульмейстра, представників дипломатичного корпусу Королівства Бельгія, бельгійських інвесторів та майбутніх мешканців. Незважаючи на повну підтримку органів державної влади та місцевого самоврядування, початок робіт, який було заплановано на серпень цього року, довелось відкласти через непередбачувані технічні обставини.

З ініціативи Володимира Шульмейстра, Олександра Завгороднього (в.о. генерального директора «Укрзалізниці»), Миколи Снітка (заступника Міністра інфраструктури) з одного боку, та представників бельгійських інвесторів з іншого, відбулася оперативна нарада щодо початку робіт. Під час зустрічі з в. о. генерального директора «Укрзалізниці» було узгоджено нову дату початку будівництва в період з 8 до 11 вересня 2015 року. Орієнтовне завершення будівництва, заплановане на кінець грудня 2015 року, лишилось незмінним.

Олександр Завгородній наголосив: «Я буду особисто присутній разом з Міністром інфраструктури 10 вересня у Львові і гарантую, що роботи будуть розпочаті в зазначений термін».

Філіп Схелфхаут, генеральний директор «Бельгійсього Містечка», підтримує таку готовність і підтримку представників органів державної влади та зокрема «Укрзалізниці» щодо будівельних робіт зі спорудження шумопоглинаючого екрану.

Керівництво «Бельгійського містечка» в особі Катерини Литвинюк, Яна Госенса та Філіпа Схелфхаута висловили свою вдячність двом заступникам Міністра, а також в. о. генерального директора «Укрзалізниці» за їхнє позитивне та далекоглядне мислення і підхід, що врешті втілився у швидкому та адекватному вирішенні несподіваних ускладнень, які виникли у реалізації проекту.

Довжина всієї конструкції шумозахисного екрану складатиме 500 метрів, а висота 5 метрів від рівня колії, таким чином він буде захищати від шуму не лише мешканців «Бельгійського містечка», але й існуючої сусідньої житлової забудови. Заплановані роботи по встановленню екрану також включають підсилення насипу колії та будуть виконуватися спеціалізованою українською компанією.

Житловий квартал «Бельгійське містечко» відрізняється інноваційним підходом до дизайну та створює приклад нового стилю життя для львів’ян. Зведення шумозахисного екрану робить проект ще привабливішим для його майбутніх мешканців. Тепер вони отримають не лише європейський підхід до планування житла, професійне озеленення та благоустрій території, більше 2 000 м2 різних дитячих майданчиків, повністю опоряджене та обладнане житло в новозбудованому будинку на відстані 15 хвилин ходи до центру міста, але врешті буде забезпечене комфортне сусідство з залізничною колією.

З усіма запитаннями щодо цього проекту просимо звертатися в головний офіс «Бельгійського містечка» за телефоном (032) 261 47 94.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.