дивись.info

Проект “Кольорова стіна” дарує вихованцям дитячого притулку віру у майбутнє

Проект “Кольорова стіна” дарує вихованцям дитячого притулку віру у майбутнє

У п’ятницю, 21 серпня, о 12:00 год. у Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації (вул. Левандівська, 17-в) відбудеться урочисте закриття творчо-розвиваючого проекту “Кольорова стіна”. Завершенням заходу стане урочисте відкриття малюнку на стіні дитячого притулку, розміром у 38 м2. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської ОДА

Зазначимо, що за час реалізації арт-проекту організатор ГО “Розвиток Громади” та група митців з усієї України зробили територію притулку яскравішою, веселішою, додали нотки оптимізму дітям, які там проживають. На своєму прикладі вони показали, що є люди, яким не байдужа доля таких діток, і що завжди можна все змінити на краще.

“Основою заходу є надання можливості дітям побачити, що життя є різнобарвним та цікавим. Нашим завданням було створити атмосферу, аби дітки відчули підтримку навколишніх, часто зовсім чужих, але не байдужих людей. Власне такі арт-студії можуть допомогти їм обрати свою стежку в житті”, – розповідає представник ГО “Розвиток Громади” Мар’яна Ропач.

Контакти: Мар’яна Ропач ГО «Розвиток Громади», тел. +38 067 843 12 93.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.