дивись.info

Порошенко про армію: контрактників побільшає, призов буде збережено

Порошенко про армію: контрактників побільшає, призов буде збережено

Станом на серпень 2015 року у ЗСУ – 60 тис. солдат-контрактників і 45 тис. офіцерів. 

Про це у Чугуєві (Харківська обл.) заявив президент Петро Порошенко під час урочистого вручення  особовому складу ЗСУ та іншим військовим формуванням озброєння та військової техніки, говорячи про контрактну армію.

“105 тисяч – це зараз кістяк ЗСУ. Але жодна з сучасних армій світу під час реальної війни не комплектувалася контрактниками на всі 100%”, – зазначив Порошенко.

За його словами, контрактна складова у формуванні війська буде збільшуватися.

“У першу чергу йдеться про ті підрозділи, які нестимуть службу у зонах підвищеного ризику, неподалік кордону з РФ, де це потребує спеціальних знань, де держава витрачає чималі гроші, і навчання мобілізованого потребує чималого часу”, – пояснив президент.

“У найближчій перспективі призов і мобілізація буде збережено”, – заявив Порошенко.

Президент наголосив, що він не є принциповим противником контрактних професійних Збройних сил.

“Політики вже бавилися з цим питанням (контрактної армії) і догралися до того, що ми було взагалі залишилися без війська, чим і скористалася агресивна сусідка. Наближення місцевих виборів в Україні знову спонукає декого  пропонувати дуже прості рішення. Хочу наголосити – я, як президент, не допущу, щоб життєвоважливі питання оборони розігрувалися як передвиборча технологія”, – додав Порошенко.

“Загроза зі сходу – це зрима перспектива на десятиліття вперед. Ця загроза не мине найближчим часом. І кожне нове покоління повинно мати армійський досвід”, – підкреслив президент.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама