дивись.info

Слухачам курсів патрульної служби вручили свідоцтва про завершення навчання (фото)

Слухачам курсів патрульної служби вручили свідоцтва про завершення навчання (фото)

Майже два місяці тому, 25 червня, розпочався освітній процес для двохсот кандидатів, які успішно пройшли відбір у Нову поліцію м. Львова. Перший потік згодом наздогнали ще 210 новобранців. І ось настав момент істини: хлопці та дівчата завершили навчання, успішно склали усі іспити, отримали відповідні сертифікати і вже у цю неділю вийдуть на вулиці міста.

Заходи з нагоди вручення свідоцтв інспекторів патрульної поліції Львова випускникам курсів відбулись 21 серпня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ, де безпосередньо проходила підготовка майбутніх поліцейських.

Участь в урочистостях взяли керівництво Львівського державного університету внутрішніх справ, начальник патрульної поліції м. Києва Олександр Фацевич та начальник патрульної поліції м. Львова Юрій Зозуля. Першим до випускників звернувся тимчасовий виконувач обов’язків ректора ЛьвДУВС полковник міліції Роман Благута.

«Ми, як ваші педагоги, вклали багато часу й сил для того, щоб ті реформи, що були започатковані, стали реальним кроком на шляху позитивних змін в правоохоронній системі України. Вже незабаром ви вийдете на патрулювання міста Львова, і скажем відверто – громада міста і ми в тому числі покладаємо на вас великі надії, сподіваємось, що саме завдяки вам, вашій копіткій праці, наше місто буде дійсно безпечним. Хай вас щастить!», – зазначив Роман Ігорович.

Розпочинаючи свій виступ, Юрій Зозуля закликав випускників оплесками подякувати усім тренерам, які долучились до освітнього процесу: «Мені надзвичайно приємно вас усіх бачити і усвідомлювати, що буквально за два дні ми почнемо працювати разом. Увесь час, який ви провели тут, з вами працювали тренери. Я б хотів, щоб зараз ви подякували їм оплесками. Впевнений в тому, що вони підготували найкращих майбутніх поліцейських. Щиро сподіваюсь на якісну роботу. Слава Україні!»

Успіхів львівським патрульним побажав і очільник патрульної поліції столиці Олександр Фацевич. Опісля, відбулось вручення свідоцтв десятьом кращим випускникам курсів, а також представлення командирів батальйонів патрульної служби міста. І вже за декілька хвилин після виконання Державного Гімну України та закриття урочистостей, всі знову поринули в клопоти, пов’язані з початком функціонування у Львові Нової патрульної поліції.

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама